آموزش رایگان ماساژ

روغن ماساژ,فیلم ماساژ روغن ماساژ روغن ماساژ نه تنها روی پوست تاثیر مفید می گذارد، بلکه به جهت تسهیل حرکت دست روی پوست، به ویژه نقاط پوشیده از مو، استفاده از روغن ماساژ ضروری است توجه داشته باشید روغن را به مقدار کم در کف دستهای خود ریخته و دو دست را به هم بمالید و سپس روی بدن شخص بگذارید هرگز روغن را مستقیم روی بدن نریزید. روغن نباید آنقدر زیاد باشد که دست روی بدن بلغزد فقط باید روی پوست به سهولت حرکت کند تا تسلط کافی داشته باشید. روغن های ماساژ را می توانید بطور آماده از داروخانه یا عطاری ته

روغن ماساژ

روغن ماساژ

روغن ماساژ نه تنها روی پوست تاثیر مفید می گذارد، بلکه به جهت تسهیل حرکت دست روی پوست، به ویژه نقاط پوشیده از مو، استفاده از روغن ماساژ ضروری است توجه داشته باشید روغن را به مقدار کم در کف دستهای خود ریخته و دو دست را به هم بمالید و سپس روی بدن شخص بگذارید هرگز روغن را مستقیم روی بدن نریزید. روغن نباید آنقدر زیاد باشد که دست روی بدن بلغزد فقط باید روی پوست به سهولت حرکت کند تا تسلط کافی داشته باشید.

 

روغن های ماساژ را می توانید بطور آماده از داروخانه یا عطاری تهیه کنید یا از روغن های گیاهی غلیظ مانند روغن بادام، روغن زنبق، روغن  جوجوبا یا کرم مخصوص ماساژ استفاده کنید.

 ایده خوبی است اگر بخواهید به روغن ماساژ روغن معطر اضافه کنید؛ چون این ترکیب معطر هم برای پوست و هم برای حس شامه مفید است و تاثیر ماساژ را مضاعف می کند؛ زیرا هم از طریق پوست و هم از طریق حس بویایی و هم از طریق ماساژ بر جسم و روح شخص تاثیر می گذارد . روغن های معطر را هم می توانید از داروخانه یا عطاری تهیه کنید .

برای دیدن فیلم آموزش حرفه ای ماساژ پشت و کمر اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه 27 آذر 1396ساعت 1:43  توسط مهدی جعفری