آموزش رایگان ماساژ

ماساژ,ماساژچیست,رایگان,مشت و مال,آرامش,لاغری,تناسب,تناسب اندام,آموزش لاغری ماساژ چیست؟ ماساژ یا مشت و مال دادن تکنیکهایی است که با هنر دست روی بدن انجام می شود که این حرکات اگر درست و اصولی انجام شود فوائد فراوانی برای بدن دارد. آیا هرگز به دستهای خود فکر کرده اید؟ آنها را نگاه کنید و بیندیشید که تا کنون با زحمت این دستها چه کارهایی انجام داده اید و به چه هدفهایی رسیده اید! با همین دستها یا به قول ارسطو «این وسیله ساز همه وسیله ها» است که شما می توانید افکار، ایده ها و احساسات خود را با اطمینان به مرحله اجرادرآورید. دسته

ماساژ چیست؟

ماساژ چیست؟

ماساژ یا مشت و مال دادن تکنیکهایی است که با هنر دست روی بدن انجام می شود که این حرکات اگر درست و اصولی انجام شود فوائد فراوانی برای بدن دارد.

 آیا هرگز به دستهای خود فکر کرده اید؟ آنها را نگاه کنید و بیندیشید که تا کنون با زحمت این دستها چه کارهایی انجام داده اید و به چه هدفهایی رسیده اید! با همین دستها یا به قول ارسطو «این وسیله ساز همه وسیله ها» است که شما می توانید افکار، ایده ها و احساسات خود را با اطمینان به مرحله اجرادرآورید.

 

  دستهای شما هنر دیگری هم دارند که برای حفظ سلامت شما بسیار پرارزش است؛ هنر ماساژ یا مشت و مال.

  ورز و مالش دادن یک روش درمانی باستانی است که ارزش و کارایی آن برای همگان به اثبات رسیده است.

 با ماساژ تمام اعضای بدن را از سر تا پا آرامش دهید و شادابی و سلامت را به آنها برگردانید با توجه به اینکه تاثیر ماساژ فقط منحصر به بدن نیست ، بلکه حداقل به همان اندازه بر روح و روان شخص هم تاثیر می گذارد، می توانید با برنامه های منظم ماساژ ، تعادل جسمی و روانی خود یا زوج خود را تامین کنید. 

ماساژ یک تفریح خانوادگی است که هیچ محدودیت سنی ندارد و اگر درست اجرا شود، فاقد هرگونه عارضه جانبی است.( بجز موارد منع ماساژ)  بهتر است آن را امتحان کنید. 

بهتر است بعضی از فوائد ماساژ را ببینید

برای دیدن فیلم آموزش حرفه ای ماساژ پشت و کمر اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه 27 آذر 1396ساعت 1:45  توسط مهدی جعفری